• 09153444810

  • info@kimiatax.ir

1 شناخت اهداف و نیازها

تلاش ما بر این است تا ضمن شناخت کامل نیاز و اهداف مشتریان، بتوانیم به اهداف مشترکی با آنان برسیم. این امر به ما کمک می کند تا بهترین راهکارها را برای موفقیت مشتری و خودمان به کار گیریم.

1 اطمینان از رضایت مشتری

بعد از اتمام هر سفارش مدیران ارشد ما مطمئن خواهند شد تا همه چیز به درستی و دقیقا همانطور که مد نظر مشتری بوده انجام شده و در نهایت کسب نمره قبولی خودمان از دست مشتری.

1 ایجاد تعامل پایدار

سیاست ما این نیست که فقط به دنبال مشتریان جدید باشیم. بلکه ضمن جذب مشتریان جدید، بسیار مایلیم تا تعامل و ارتباط پایداری را با مشتریان گذشته خود ایجاد کرده و همواره همراهشان باشیم.

برخی از پروژه ها

شرکت کیمیا حساب همواره به دنبال انجام پروژه های مالی و مالیاتی پیچیده ای است که بتواند ازمودیان خود در برابر مالیات های سنگین و کمرشکن دفاع کند تا از ضرر های زیاد آنها جلوگیری کند

شرکت کیمیا حساب مکران با نام تجاری کیمیا حساب از بدو تاسیس تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات مالی و مالیاتی با کیفیت بکار گرفته تا بتواند باری از دوش مدیران شرکتها برداشته و کمک شایانی به شرکتهای تولیدی، صنعتی، بازرگانی، خدماتی و ... انجام دهد.

خدماتی که در شرکت کیمیا حساب ارائه می گردد بصورت کلی شامل موارد زیر میباشد:

1- تنظیم دفاتر قانونی اشخاص حقوقی و حقیقی

2- تنظیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و حقیقی

3- تنظیم لوایح مالیاتی برای اشخاص و شرکتها

4- مشاوره مالی و مالیاتی 

5- ارسال صورت معاملات فصلی

6- ارسال لیست حقوق و بیمه و ...

7- تنظیم لوایح مالیاتی

 

شرکت کیمیا حساب با توجه به موقعیت حساس شرکتها در زمینه انتخاب نرم افزار مالی با بررسی نیازشرکتها به گزارشات متفاوت و نوع فعالیت انها  بهترین پیشنهادات را در زمینه خرید نرم افزار با توجه به تجربه کاری با انواع نرم افزار های مالی به اشخاص حقیقی و حقوقی ارائه می کند.

 

تا زمانی که شما یک فنجان چای داغ بنوشید، کار ها بصورت خود کار انجام خواهند شد. از اتوماسیون تحت وب لذت ببرید.

 

شرکت کیمیا حساب در برنامه های اینده خود از حسابداری دیجیتال خواهد گفت.

با توجه به نقش تلفن همراه در بین کلیه اقشار جامعه و از طرفی کمبودهای موجود در زیرساخت اینترنتی کشور، یکی از مهمترین کانالهای ارتباطی، تبلیغاتی و خدمات رسانی در کشور، پیام کوتاه (SMS) می باشد. شرکت رایان افتخار دارد تا با ارایه طیف وسیعی از راهکارهای پیام کوتاه، کلیه نیاز مشتریان را در این خصوص تامین نماید.